Jarosław Soja

Telefon +48 513 77 11 15 kliknij i skopiuj
do schowka

Nr wpisu 12059

Dla dewelopera

Dla dewelopera

Prowadzisz działalność deweloperską i poszukujesz doświadczonej obsługi podatkowo-księgowej?

Zastanawiasz się może nad przekształceniem jej w spółkę i nie wiesz, z jakimi kosztami będzie się to wiązało?

Nie wiesz, czy wyliczony przez gminę podatek od nieruchomości nie jest zawyżony?

Potrzebujesz prognozy zakładającej prowadzenie działalności przez najbliższe dziesięć lat, przy uwzględnieniu wzrostu sprzedaży na określonym z góry poziomie?

Pomogę.

Z branżą deweloperską związany jestem już od 2011 roku, a obecnie pomagam prowadzić biznes kilkunastu klientom z branży. Współpracowałem przy wybudowaniu tysięcy metrów kwadratowych lokali mieszkalnych i użytkowych, prowadziłem przekształcenia małych firm działających jako jednoosobowe działalności gospodarcze w spółki z o.o. Pomagałem zdobyć finansowanie.

Prowadzenie księgowości daje mi i mojemu zespołowi dogłębną znajomość firm klientów, z którymi współpracuję, dzięki czemu możemy z dużą łatwością przeprowadzać nawet skomplikowane działania prawne.

Moja oferta – unikalne połączenie usług księgowych i obsługi podatkowo-prawnej, może ci dać pewność, że podmiot, któremu powierzasz swoje „papiery” nie tylko wie, co robi, ale także wie, po co i dlaczego to robi.

 

Zapraszam do kontaktu klientów z całej Polski. Dokumenty przyjmujemy w postaci skanów, bądź przez przesyłki pocztowe, a jeśli jest konieczność odwiedzenia budowy osobiście – wsiadam w auto i jadę.